Předplatné není řádně doručováno? Kontaktujte bezplatnou zákaznickou linku 800 300 302, popř. email: postabo.prstc@cpost.cz........Pro předplatné na Slovensko využijte speciální odkazy, v opačném případě předplatné nelze zprocesovat.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Vítejte na našich stránkách Casopisyprovas.cz. Naší společnou vášní jsou tedy časopisy, které přinášíme po mnoho desítek let v šíři opravdu pro jakéhokoli člena vaší rodiny… A proto jsme se rozhodli, že vám touto cestou budeme nabízet i starší čísla k prodeji či umožníme platbu předplatného kartou... Délka odeslání objednávek tiskových produktů se může pohybovat v rozmezí až do deseti dnů.

Pro větší přehlednost jsou na těchto stránkách všechny produkty řazeny do kategorií podle jednotlivých časopisů.


S přáním příjemného výběru
Tým redakcí časopisů Pražské vydavatelské společnosti

 

  1. Úvod
  2. Doručení
Doručení

Od dnešního dne, tj. 14. 12., již nejsme schopni deklarovat dodání zásilek (jednotlivá starší čísla časopisů, balíčky časopisů) do Vánoc. Tuto službu obnovíme 5. ledna. Nyní si z tepla domova můžete u nás v klidu vybrat z bohaté nabídky našich časopisů a objednat předplatné pro své blízké. Vždyť předplatné je skvělý celoroční dárek a u aktuálních čísel časopisů víme, že budou dodány i před svátky řádně a včas. Děkujeme za pochopení a přejeme všem klidné a požehnané svátky. Tým Pražské vydavatelské společnostitest 2
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz