Předplatné není řádně doručováno? Kontaktujte bezplatnou zákaznickou linku 800 300 302, popř. email: postabo.prstc@cpost.cz........Pro předplatné na Slovensko využijte speciální odkazy, v opačném případě předplatné nelze zprocesovat.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Slevomat
Předplatné časopisů zakoupené přes Slevomat

Vážený zákazníku, po vybrání varianty předplatného, uhrazení částky a jejím připsání na účet portálu Slevomat.cz, Vám bude ihned zaslán kupón s unikátním číselným kódem. Po obdržení kupónu můžete přistoupit k aktivaci předplatného. Do kontaktního formuláře zadejte číslo uvedené na kupónu, včetně všech potřebných údajů. Dodací adresa musí být na území České republiky. Vše po sobě zkontrolujte a stiskněte Odeslat. Tím je Vaše předplatné aktivní. Zasílání zpětného  potvrzení objednávky na Váš email není aktivováno.

Kalendář vydání zde.

 

Slevomat - objednání časopisu

Zadejte kód voucheru *
Varianta předplatného *
Titul
Jméno *
Přijmení *
Organizace
Ulice: (na tuto adresu bude doručován časopis) *
Číslo: *
Obec: *
PSČ: *
Země *
Zahájení předplatného od čísla vydání *
Email *
Jiné sdělení
Opište text z obrázku*

Uvedené osobní údaje budou sloužit vydavatelství Pražská vydavatelská společnost s.r.o., pro účely zasílání časopisu po dobu trvání předplatného. Tyto údaje nikde nezveřejníme, nezpřístupníme a neposkytneme třetím stranám, s výjimkou společností Česká pošta a.s a . SEND Předplatné, spol. s r.o.,  se kterými je spolupráce při dodání zásilek nevyhnutelná. Pro veškeré informace ohledně plateb, reklamací, případně komplikací spojených s generováním nebo užitím kuponu, kontaktujte portál www.slevomat.cz na e-mailové adrese podpora@slevomat.cz, nebo v pracovní dobu Po–Pá 8:00–21:00 využijte telefonní linku na čísle 840 140 240. V případě problémů s vyplněním aktivačního formuláře na této stránce kontaktujte vydavatelství na e-mailu obchod@casopisyprovas.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz