Předplatné není řádně doručováno? Kontaktujte bezplatnou zákaznickou linku 800 300 302, popř. email: postabo.prstc@cpost.cz........Pro předplatné na Slovensko využijte speciální odkazy, v opačném případě předplatné nelze zprocesovat.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Vítejte na našich stránkách Casopisyprovas.cz. Naší společnou vášní jsou tedy časopisy, které přinášíme po mnoho desítek let v šíři opravdu pro jakéhokoli člena vaší rodiny… A proto jsme se rozhodli, že vám touto cestou budeme nabízet i starší čísla k prodeji či umožníme platbu předplatného kartou... Délka odeslání objednávek tiskových produktů se může pohybovat v rozmezí až do deseti dnů.

Pro větší přehlednost jsou na těchto stránkách všechny produkty řazeny do kategorií podle jednotlivých časopisů.


S přáním příjemného výběru
Tým redakcí časopisů Pražské vydavatelské společnosti

 

  1. Úvod
  2. ROZMARÝNKA

ROZMARÝNKA

Rozmarýnka je nový časopis (čtvrtletník) pro všechny tvořivé děti i jejich rodiče. Přináší nápadité návody s fotopostupy na tvoření z dostupných materiálů jak pro nejmenší děti (od 3 let), tak pro mladší i starší školní věk.

V pravidelné rubrice Kreativní dílna se navíc děti podrobněji seznámí s některou z výtvarných či hobby technik (origami, quilling, různé druhy malování, modelování apod.). Kromě bohaté nabídky postupů nabízí Rozmarýnka svým čtenářům také velké množství omalovánek, dokreslovaček, spojovaček a dalších úkolů na podporu tvořivosti, která je pro všechny děti velice důležitá.

Rozmarýnka je zkrátka tvořivý časopis pro celou rodinu, ale skvěle se hodí i pro učitele, vychovatele nebo lektory volnočasových kroužků.

www.casopisrozmarynka.cz

Zobrazuji 1-1 z 1
  • TOP produkt
  • Novinka
  • Doprava ZDARMA
Rozmarýnka - předplatné
Produktů na stránku 4080120test 2
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz